ÜRÜNLERİMİZDE ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ; GÜÇLÜ TOPRAK, SAĞLIKLI ÜRETİM

Neden AGRONİL TARIM?

*     10 yılı aşkın süredir tecrübe sahibi olarak, piyasanın ve iş ortaklarımızın sorunlarına ve çözümlerine hakim olmaktayız.

*     İş ortaklarımızın üretiminin tüm aşamalarında yaşamış olduğu sorunları birlikte çözmek ve teknolojiyi yakından takip ederek, en iyi gübreler ile en uygun dekar maliyetini oluşturmayı sağlamaktayız.

*    İş ortaklarımızı, dünyanın önde gelen firmalarıyla yapmış olduğumuz ortaklıklar ile güçlendirmekte ve ileriye taşımaktayız.

5Distribütörlük
10Yıllık Deneyim
20İlde Faaliyet

%70

Verim Artışı

Tarazona ” Yeşil İle Büyümek ”

KALİTE ANLAYIŞI

TARAZONA markası bir kalite garantisidir.

Tarazona’yı sizin için geliştiriyoruz ve bu nedenle parmaklarınızın ucunda yüksek kaliteli ürünler koymak için kendi üretim kontrol sistemlerimizi geliştirdik.

Laboratuvar personelimiz, tüm ürünlerimizin size en iyi koşullarda ulaşmasını sağlamak için kapsamlı üretim sonrası kontrolleri ve tüm teşis işlemlerini gerçekleştirir.

Günümüzü motive eden üstünlük arzusu, tüm alanları ISO 9001: 2015 Kalite Yönetimi sertifikamızın tanıdığı şekilde ürün ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya devam eden sürekli iyileştirme sistemlerini birleştirmeye itmektedir.

Ek olarak, RD 506/2013 uyarınca gübre üreticisi olarak sertifikalandırdık.

Heading Text

tr_TRTürkçe
SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.
Cart