Agronil
New Generation Plant Nutrition
+90 322 999 07 27
Tarazona ” Yeşil İle Büyümek ”

Tarazona ” Yeşil İle Büyümek ”

50 YILLIK DENEYİM

50’nin İlk On Yılı

50’li yıllarda Antonio Tarazona, karısı Carmen Soriano ve iki çalışanının yardımıyla yerel düzeyde tarımsal işlemler yürüten Valensiya belediyesi olan Paiporta’da faaliyetlerine başladı.

80 / 90’ın On Yılı

1984 yılında kesin isim kuruldu: ANTONIO TARAZONA. Şirket Silla’daki (Valensiya) şu anki yerine taşınıyor ve İspanya gübre pazarındaki referans iş grubunun bir parçası olarak konsolide eden dağıtım anlaşmaları imzalanıyor. Ayrıca, tesislere ağır yatırımlar yapılmakta ve şirket İspanya’nın diğer illerine bölgesel genişlemesine başlamaktadır.

2000 yıllarında …

Gübre sektöründe bölgesel düzeyde lider bir firma olarak konumunu pekiştirdikten sonra TARAZONA, her seviyede en büyük devrimine girecektir. Kurucusunun 2007’de ölümü, birçok değişikliğe ve daha da büyük bir büyümeye neden olacak nesiller boyu bir değişim getirecektir.

Uygulanan yeni politikalar bölgesel genişlemeyi ve işletme çeşitlendirmesini tercih ediyor. Endüstriyel katkıların ve hayvansal beslenme hatlarının devreye alınması, İspanya’da ilk AdBlue® üretim tesisinin açılması, farklı ülkelerdeki satışların artması, Fas’ta bir yan kuruluşun kurulması ve TARATECH ürün yelpazesi , gerçekleşen en önemli olaylardan bazılarıdır.

Daha detaylı bilgi için ürün sayfamızı inceleyin.

Konuşma Başlat!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,

Nasıl yardımcı olabiliriz?