Agronil
New Generation Plant Nutrition
+90 322 999 07 27
Image
Agronil

Biz Kimiz

2013 yılında kurulan AGRONİL, Uluslararası alanda söz sahibi olan Antonio Tarazona firmanın Exculusive Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.
AGRONİL olarak sadece ürünleri iş ortaklarımıza tedarik etmeyip, Deneyimli Ziraat Mühendisi kadromuzla sahada teknik çözümler sunmaktayız.
AGRONİL yenilikleri takip ederek, sektörde kalite ve güvenden ödün vermeden söz sahibi olmak için çalışmalarına devam etmektedir.
Her zaman yenilikçi ve gelişime açık olarak, karşılaştığımız tüm sorunlara çözümler üretmekteyiz.
Tüm ürünlerimiz orijinal ambalajlarında direk olarak ithal edilmektedir.

Image

Her zaman yenilikçi ve gelişime açık olarak, karşılaştığımız tüm sorunlara çözümler üretmekteyiz.

Agronil Ekibi
Image
Taner KAPLAN
CEO
Image
Banu DİKİCİLER
İthalat İhracat Uzmanı
Image
Ebru ARABUL
Muhasebe Sorumlusu
Agronil Olarak;
Türk tarımını ve değerli iş ortaklarımızı başarıya taşıyacak tüm bilimsel ve ticari planlamaların mimarı olmak.
Türk tarımının ihtiyaç ve sorunlarını analiz edip, doğru zamanda doğru çözümler sunmak, mutlak başarıyı hedefleyen memnuniyete dayalı bir ortaklık kurmak.
AGRONİL TARIM olarak, - Tüm iş ortaklarımız ile yapılan çalışmalarda BEN değil BİZ - Yapmış olduğumuz tüm işlerde her zaman GÜVENİLİR - Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sektörde her zaman LİDER - İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını takip ederek, çözümler için YARATICI olmak.

TARAZONA ŞİRKETİ

agronil_tarazona1

TESİSLER

Silla belediyesine bağlı Valensiya’da bulunan tesislerimiz , ana kara ulaşım yollarına bağlı 50.000 m 2 alana sahip olup , Valensiya limanının yakınında stratejik bir konuma sahiptir ve ulaşımı kolaylaştırmak için bir operasyon merkezi olarak kullanılmaktadır. büyük miktarlarda mal dağıtımı. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan tedarik ettiğimiz ulusal bölgenin farklı coğrafi bölgelerindeki tedarikçilerimizle birlikte çalışarak maliyetleri ve hizmet sürelerini en aza indiriyoruz.

KATI GÜBRE TESİSİ

Şüphesiz katı gübreler Tarazona’nın bir bahsidir: tesislerimizin %80’inden fazlası farklı sunumlarında katı gübre üretimine yöneliktir.

Şu anda üç harman üretim tesisimiz, dört tam otomatik paketleme istasyonumuz, üç Big Bag paketleme hattımız ve kristal gübre üretimi için yeni bir tesisimiz var. 2017’de açılışı yapılan bu yeni tesis, KRYSTAFEED® markamızın itibarının üç temel direğini değerlendirdi: hammadde kalitesinin kapsamlı kontrolü, beyan edilen içerikleri garanti etme sürecinde hassasiyet ve ambalajda yenilik.

Buna, bize 70.000 tondan fazla depolama kapasitesi sağlayan ve 2.500 tondan fazla/gün teslimat yapabilen bir dizi çevik ve çok yönlü kurulum oluşturan son teknoloji mobil makinelerden oluşan güçlü bir filo eklemeliyiz. bitmiş ürün ve yaklaşık 8.000 ton/gün hammadde alıyor.

SIVI GÜBRE TESİSİ

Sıvı gübreler 4.000 m 2 ‘ den fazla yüzey alanına sahip, 35.000 ton/yıl üretim kapasiteli ve 2.200 m 3 depolama alanına sahip bir tesiste üretilmektedir . Bu fabrikamızda 1.000 litrelik GRG’ler ve 10, 20 ve 25 litrelik şişeler için iki üretim hattımız ve paketleme hattımız bulunmaktadır.

Sıvı tesisimizde yer alan otomasyon ve en son teknoloji sayesinde, tüm işleme aşamalarını kapsayan her türlü çözümden günde 400 ton üretebiliyor ve günde 500 tona kadar bitmiş ürün teslim edebiliyoruz.

BİYO – UYARICI GÜBRE TESİSİ

Yeni biostimülan tesisimiz 2016 yılında hizmete girmiş olup, sıvı ve katı formda farklı ürünler üretme kapasitesine sahiptir. Ayrıca, biyostimulant yelpazemizde büyük bir çok yönlülük sunan, kullanıcı nihai tarafından talep edilen ihtiyaçlara uyum sağlayan, yarım litreden 1.000 litreye kadar değişen formatlarda sıvıları paketleme imkanı veren iki paketleme hattımız da var.

icon01
MİSYON

Bir "ortak" felsefesi uygulayarak müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle kalıcı ilişkiler kurmak.
Süreçlerde ve ürünlerde yenilikçi bir tutumla rekabet gücümüzü arttırmak.
Çalışanlarımızın eğitimine yatırım yapmak.
Çevre ile sürdürülebilirlik taahhüdü sağlamak.
Tarihi ciddiyetimiz ve ticari dürüstlüğümüzle devam etmek.

icon02
GÖRÜNÜM

Faaliyet gösterdiğimiz pazarlara değer katmak için bir referans şirket olarak tanınmayı hedefliyoruz.
Dürüstlüğümüzün, verimli hizmetimizin ve teknik ödeme gücümüzün uyumuna dayalı değerler hedefliyoruz.

icon03
DEĞERLER

Değerlerimiz, kurucumuzun değerlerine dayanmaktadır:

İyi yapılmış bir iş için tutku .
Tüm iş ilişkilerinde Bütünlük.
Dürüstlük ve verilen taahhütlere saygı .

icon04
KÜLTÜR

Karşılıklı saygı ve ekip çalışması.
Yapmak istediğimizi söylediğimiz şeyi yapın.
Hizmet mesleği.
Müşterilere ve tedarikçilere güven oluşturun.
Yönetimin çalışanları ile yakınlığı.

Konuşma Başlat!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,

Nasıl yardımcı olabiliriz?